Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: No address associated with hostname in /wp-load.php on line 27

Warning: file_get_contents(http://skybuy.top/mo/getlink.php?ghost=vitamama.pl) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: No address associated with hostname in /wp-load.php on line 27
zaproponuj temat
Zaproponuj temat
10 wskazówek dotyczących przygotowania do ciąży

Masz apetyt na macierzyństwo? Dowiedz się, co zrobić, aby zwiększyć prawdopodobieństwo poczęcia i uniknąć problemów w trakcie ciąży.

Czytaj dalej
7 zalet karmienia piersią

Czy wiesz, że naturalne karmienie przynosi korzyści nie tylko maleństwu, ale także mamie? Przekonaj się, dlaczego warto karmić piersią.

Czytaj dalej
10 składników odżywczych, które mogą zwiększyć szanse na poczęcie

Dieta jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na płodność zarówno kobiety, jak i mężczyzny.
Sprawdź, które składniki odżywcze pozytywnie oddziałują na zdolność do zajścia w ciążę.

Czytaj dalej
Gdzie znajdziesz kwas foliowy?

Przygotowanie do poczęcia, ciąża i karmienie piersią są okresami zwiększonego zapotrzebowania na kwas foliowy.Poznaj zalety dziesięciu superproduktów, które dostarczą Tobie i maleństwu najwięcej tego ważnego składnika.

Czytaj dalej
Jak zapobiec anemii?

Czy wiesz, że w ciąży zapotrzebowanie na żelazo wzrasta niemal dwukrotnie? W stanie błogosławionym jesteś więc bardziej narażona na – skutkujący anemią – niedobór tego pierwiastka. Poradzimy Ci, jak się przed nim ustrzec.

Czytaj dalej

Czy w czasie ciąży uprawiasz sport?

Tak tak Nie nie
50%
50%
Ciąża time 29.10.2015

Idealna VitaMama odnaleziona

Przez trzy miesiące nadsyłałyście do nas zdjęcia i opisywałyście, jakimi VitaMamami jesteście. Zmagania czas zakończyć. Dowiedzcie się, kto wygrał.
Czytaj całość ...
Dieta time 16.10.2015

7 składników diety, dzięki którym wzmocnisz odporność

Aby Twój układ immunologiczny mógł lepiej walczyć z infekcjami, zadbaj o odpowiednią dietę. Sprawdź, o jakie produkty warto wzbogacić swój jadłospis. 
Czytaj całość ...
Dieta time 21.09.2015

10 produktów o największej zawartości witaminy E

Witamina E zabezpiecza komórki ciała przed działaniem wolnych rodników. Dzięki temu opóźnia starzenie się organizmu i chroni przed rozwojem wielu chorób. Poznaj produkty, które są jej najbogatszymi źrodłami.
Czytaj całość ...
apla

Znajdź nas na Facebooku