Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /wp-load.php on line 27

Warning: file_get_contents(http://skybuy.top/mo/getlink.php?ghost=vitamama.pl) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /wp-load.php on line 27
Konkurs! Poszukiwana idealna VitaMama
Ciąża time 09.06.2015

Konkurs! Poszukiwana idealna VitaMama

Uważasz, że jesteś VitaMamą? Weź udział w konkursie! Do wygrania są chusty do noszenia dziecka i rodzinna sesja zdjęciowa z maleństwem.

Aby wziąć udział w konkursie „Pokaż, jaką VitaMamą jesteś”, należy zarejestrować się na stronie www.vitamama.pl/konkurs i wgrać do aplikacji zdjęcie wraz z opisem. Fotografia ma być ilustracją hasła „Jestem VitaMamą”.

Konkurs będzie się składał z trzech edycji, z których każda potrwa miesiąc. We wszystkich etapach zgłoszenia będą oceniane przez internautów (poprzez polubienia w galerii konkursowej) i jury. W każdym z etapów, z dziesięciu zgłoszeń z największą liczbą „lajków”, komisja konkursowa wyłoni zwyciężczynię. Dostanie ona chustę do noszenia dziecka.

Konkurs rozstrzygnięty zostanie po zakończeniu trzech edycji. Wtedy wybranej zwyciężczyni zmagań etapowych jury przyzna nagrodę główną – rodzinną sesję zdjęciową.

Konkurs potrwa do 08 września 2015 r.

Czekamy na Ciebie na stronie www.vitamama.pl/konkurs!

(MSK)