Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: No address associated with hostname in /wp-load.php on line 27

Warning: file_get_contents(http://skybuy.top/mo/getlink.php?ghost=vitamama.pl) [function.file-get-contents]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: No address associated with hostname in /wp-load.php on line 27
Vitamama
Optymalny kompleks witamin, minerałów, Omega-3 (DHA) i kwasu foliowego dla kobiet planujących ciążę, w ciąży i w czasie karmienia piersią Pobierz ulotkę
Optymalny kompleks witamin, minerałów, Omega-3 (DHA) i kwasu foliowego dla kobiet planujących ciążę, w ciąży i w czasie karmienia piersią Pobierz ulotkę

Jesteś w ciąży, karmisz piersią,
a może dopiero planujesz poczęcie?

Jedną z wielu ważnych kwestii, o które powinnaś teraz dbać jest zrównoważona i różnorodna dieta. Odpowiednie odżywianie w tym okresie ma duże znaczenie dla optymalnego rozwoju dziecka i przebiegu ciąży, a także dla zachowania Twojego zdrowia.

Przed ciążą i w jej trakcie wzrasta zapotrzebowanie na poszczególne składniki pokarmowe. Jego pełne pokrycie przez zwyczajowy jadłospis niekiedy nie jest możliwe. Dlatego w tym czasie warto rozważyć uzupełnienie diety farmaceutykami. Dowiedz się więcej na temat suplementów VitaMama i ich składników aktywnych.

motyl
  • Skład dobrany do wymagań mamy i dziecka na poszczególnych etapach ciąży, zgodnie z zaleceniami ekspertów
  • Kwasy tłuszczowe z grupy Omega-3 zostały pozyskane metodą destylacji molekularnej.
  • Nie zawiera glutenu, laktozy ani sztucznych barwników
  • W postaci dwukolorowych, miękkich, łatwych do połknięcia kapsułek

Destylacja molekularna zapewnia bezpieczeństwo i lepszą tolerancję kobietom w ciąży!

Dzięki destylacji molekularnej produkty VitaMama:
  • charakteryzują się dużą koncentracją kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3 (DHA i EPA)
  • są wolne od metali ciężkich (rtęć, ołów) oraz innych toksyn
  • mają zminimalizowany rybi zapach, co zwiększa komfort codziennego przyjmowania
arrow_bottom

Rola wybranych składników aktywnych obecnych w preparatach VitaMama

Kwas z grupy Omega-3 (DHA)

Eksperci uznają wielonienasycony kwas tłuszczowy z grupy Omega-3 DHA za jeden z najważniejszych składników diety w okresie ciąży i karmienia piersią. DHA spożywany przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój mózgu i oczu u płodu. Jest również ważny dla Ciebie. Zapewnienie prawidłowej zawartości w diecie i dostępności DHA dla organizmu podczas ciąży może wpłynąć na obniżenie ryzyka wystąpienia depresji poporodowej.

Głównym źródłem DHA w diecie są tłuste ryby morskie, owoce morza oraz algi morskie. Uważa się, że Polska należy do krajów szczególnie zagrożonych niedoborem kwasów Omega-3, ponieważ spożycie ryb morskich i owoców morza jest wyjątkowo niskie. Powinnaś także wiedzieć, że ze względu na zanieczyszczenie środowiska wodnego substancjami toksycznymi, kobietom ciężarnym i karmiącym piersią nie zaleca się spożywać śledzi i łososi bałtyckich. Dlatego w przypadku małego spożycia ryb i innych produktów dostarczających DHA, kobiety w okresie ciąży i laktacji powinny przyjmować DHA w postaci suplementów diety.

Specjaliści podkreślają, że ważne jest aby źródło pochodzenia kwasu DHA było wysokiej jakości, bez ryzyka zanieczyszczenia metalami ciężkimi i innymi toksynami, które mogą być szkodliwe dla płodu. W przypadku preparatów VitaMama gwarancję jakości i czystości daje zastosowanie w produkcji metody destylacji molekularnej.

FAQ

Skład preparatów VitaMama został dobrany do wymagań kobiety i dziecka w kolejnych etapach ciąży, zgodnie z zaleceniami ekspertów. Ponieważ zapotrzebowanie mamy i maluszka na poszczególne składniki pokarmowe jest inne w różnych okresach stanu błogosławionego, preparaty VitaMama1 i VitaMama2 różnią się składem. VitaMama1 przeznaczona jest do stosowania w okresie poczęcia i w 1. trymestrze ciąży, natomiast VitaMama2 – w 2. i 3. trymestrze ciąży oraz podczas karmienia piersią.
Skład preparatów VitaMama został dobrany do wymagań kobiety i dziecka w kolejnych etapach ciąży, zgodnie z zaleceniami ekspertów. Wśród najważniejszych składników preparatu VitaMama1 należy wymienić: kwas DHA, kwas foliowy, witaminę E i jod.
Skład preparatów VitaMama został dobrany do wymagań kobiety i dziecka w kolejnych etapach ciąży, zgodnie z zaleceniami ekspertów. Wśród najważniejszych składników preparatu VitaMama2 należy wymienić: kwas DHA, kwas foliowy, witaminę E, beta-karoten (prowitaminę A), witaminę D3, jod, żelazo i cynk.
DHA jest skróconą nazwą kwasu dokozaheksaenowego. To kwas tłuszczowy z grupy Omega-3, uważany za jeden z najważniejszych składników diety w okresie ciąży i karmienia piersią. Spożywany przez kobietę w ciąży wspomaga prawidłowy rozwój mózgu i oczu u płodu. Prawidłowa zawartość w diecie i dostępność DHA dla organizmu podczas ciąży może także wpłynąć na obniżenie ryzyka wystąpienia depresji poporodowej u mamy.
Destylacja molekularna, dzięki której pozyskano kwasy tłuszczowe z grupy Omega-3 w preparatach VitaMama, zapewnia bezpieczeństwo i lepszą tolerancję kobietom w ciąży. Dzięki destylacji molekularej produkty VitaMama charakteryzują się dużą koncentracją kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3 (DHA i EPA), są wolne od metali ciężkich (rtęć, ołów) i innych toksyn oraz mają zminimalizowany rybi zapach.
Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu VitaMama1 to 1 kapsułka, natomiast VitaMama2 – 2 kapsułki.
Dzięki zastosowaniu metody destylacji molekularnej, rybi zapach w produktach VitaMama został zminimalizowany. Zwiększa to komfort codziennego przyjmowania preparatu.
Preparaty VitaMama nie zawierają glutenu, laktozy, ani sztucznych barwników.
Preparaty VitaMama są dostępne w aptekach bez recepty.
Opakowanie preparatu VitaMama1 (30 kapsułek) kosztuje 29 PLN, natomiast opakowanie preparatu VitaMama2 (60 kapsułek) – 39 PLN.